MersinYaşam

Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüleri Nasıl Tutar?

Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, adından da anlayacağınız üzere büyü yolu ile karşı tarafın kendisine karşı bir aşk, celbetme, kendisine çekme, özellikle ayrılık olduğu zamanlarda yeniden birleşme gibi durumların olması adına yapılan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Ancak aşk büyüleri kapsamı çok geniş olan bir türdür. Çünkü papaz büyüleri de aşk için yapılabilmektedir. Nohut büyüsü, kaşık büyüsü ve papaz büyüsü gibi birçok büyüler aşk için yapılan çalışmalar arasında yer almaktadır.

Bütün büyü türlerinde olduğu gibi aşk büyülerinde de usulüne uygun olarak yapılacak olan çalışma elbette ki yerini bulacaktır. Bunun yanı sıra aşk büyülerini %99 işe yaramaktadır. Ancak bunun için mutlaka uzmandan yardım alınması gerekmektedir. Her ne kadar büyü yapmak ve yaptırmak haram olsa da ülkemizde olduğu gibi dünyada bu büyüyü kullananlar vardır. Özellikle bayanların tercih ettiği büyü olan bu aşk büyüsü eğer doğru şekilde yapılmaz ise ters tepki vererek sizlere dahi zarar verebilmektedir. Bundan dolayı uzmandan yardım almak her zaman önemlidir.

Bunun yanı sıra herkes medyum uzmanı olduğu gibi her uzmanım diyenlere de asla inanmayınız. Büyü yaptığını zanneden bu şahıslar sadece dolandırıcı olmakla beraber hiçbir şekilde büyüden ya da medyumdan asla anlamamaktadır. Bunun yanı sıra kalitesiz forum sitelerinde kendilerini bir şey sanan sitelerde yorum yapanlarda aynı şekilde “bunu yaparsanız şöyle olur, şunu yaparsanız böyle olur” gibi birçok saçma şeyler anlatmaktadır. Kendileri bilmedikleri gibi hiç uygulamadıkları için sadece atıp tutmaktadırlar. Eğer deneyip başarısız olursanız zararını onlar değil siz çekersiniz.
Aşk büyüsü yapılması yanlış olan bir büyü olsa da birçok kişi sevdiğinden ayrıldığı zaman, terk edildiği zaman ya da başka zamanlarda bu büyüyü kullanarak karşısındakini kendisine bağlayarak başkasına gitmesini engellemektedir. Aşk büyüsü eğer doğru yapılmazsa karşı tarafa bir tesiri olmadığı gibi bazen kendisine yanlış şekilde büyü yaparak kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bundan dolayı her medyum ve uzman diyene de inanmamalısınız.

Çeşitli aşk büyüleri çeşitleri tarifleri ve çeşitleri şekillerde yapılarak tek bir amaca hizmet ederek yuvaları kurtarabilir, sevenleri kavuşturabilir ya da kısmetleri bağlayabilir. Dinimiz tarafından yasak olsa da bazen ak büyü yapılarak iyi niyetli şekilde sevenleri birbirlerine kavuşturmak adına uzman medyum hocalara gidilerek bu sorunlara çözüm bulunabilmektedir. Bazı aşk büyüleri tutarken bazı aşk büyüleri tutmamaktadır. Bunun sebebi ise işinden uzman olmayan hocaların uzman olduğunu söyleyerek insanları dolandırmasından dolayıdır. Aksine gerçekten uzman olan bir hoca bulunursa aşk büyüleri yüksek tesirli olabilmektedir.

Önerilen Yazı:  Gezilecek Yerlerde Bugün: Mersin Çamlıyayla!

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılmalı? Aşk Büyüleri Nasıl Tutar?

 

Birçok aşk büyü türleri bulunduğundan dolayı hangisi yapılması gerekiyor diye düşünmenize gerek yoktur. Bütün aşk büyüleri farklı şekillerde yapılsa da amaçları aynı olduğu için sonuçlar da aynı olacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan malzemeler de farklı olabilmektedir. Aşk büyülerinde en çok tercih edilenler arasında papaz ve canbar büyüsü yer almaktadır. Uzman medyumlarında en çok tercih ettiği büyü çeşitleri arasında yer alırlar. Ancak bilinmelidir ki aşk büyü tarifler yemek tarifleri gibi yazılacak ve kolay yapılacak türlerden değildir. Kişi eğer kendi yapmaya çalışırsa daha kötü sonuçlar elde edebilir. Bu yüzden mutlaka uzmana başvurmayı düşünmelisiniz.

Bazı insanlar var ki kendilerini medyum zannedenler, çok daha kötü yapıp tesir ettirmeyip sizlerden çok para alabilirler. Ya da bazı insanlar “hocam bana aşk büyü tarifini yazar mısın” diyenlerde olmaktadır. Eğer durum böyle olsaydı hiçbir şekilde uzman medyum hocaları günümüzde gerek bile kalmayacak herkes birbirinden tarif alabilecekti. İş sadece tarifte değil ayrıca yapılışta ve yapan kişiye de bağlı olacak sonuç vermektedir.

Büyü yapmadan evvel önce neden büyü yapacağınızı iyi düşünmelisiniz. Çünkü geri dönüşü asla olmamaktadır. Ak büyü, kara büyü, iyi büyü ya da kötü büyü hepsi dinimizde yasak olduğu gibi haramdır. Ancak kişiler yine kendi mutlulukları için bu tür aşk büyülerine başvurarak sevdikleri kişileri doğal yollar ile elde edemeyince büyüler ile elde etmektedir. Geri dönüşü olmayan bu büyüler ileride ne kadar iyi ya da kötü olur tartışılır. Aşk büyü tarifleri hakkında bilinen birkaç örnekleri yazabiliriz.

• Arap ayının 7. Gününde 100 defa ” Ya Velut, ya Allah” okuyarak sevdiğiniz kişiyi düşünürseniz elde edebilirsiniz.
• Kırmızı biber tanesi üzerine 7 defa ” Ve lakadaateynaMusulKitabe enzelnahumübarektenücüreha fil ardı fi hahali dün.” Duasını okuyarak ateşe atıp yakarsanız sevdiğiniz kişi aşkınızdan yanar.
• Uzun bir mum alarak Tebbet suresini okuduktan sonra mumu yakın. Mum yanıp erimeye başlayınca sevdiğiniz kişi de aşkınızdan eriyecektir.
• Pamuk çekirdekleri üzerine Yasin okuyarak üfleyin. Her okuduğunuz zaman sevdiğinizin adını söyleyerek dilini bağladım derseniz o kişi bir başkasına karşı dili bağlanır ve kimseyi sevemez.

Önerilen Yazı:  Gezilecek Yerlerde Bugün: Sunturas (Santa İras) Şelalesi

Bunlar gibi çeşitli büyü tarifleri bulunmaktadır. Ancak kendiniz yaparsanız ne kadar tesiri olur bilinmez. Aşk büyüsü ne kadar tutulur bu tariflerle bilinmemektedir. Fakat eğer özel bir hocaya giderek uzman bir medyumdan bu büyüleri yaptırırsanız tesiri yüksek olmaktadır. Genel olarak kesin aşk büyüleri tutuluyor dense de bazı durumlarda büyüler tersine dönebilir, tesir etmeyebilir ya da daha kötü durumlar yaşanabilmektedir. Bundan dolayı bulduğunu uzman kişi eğer sahtekârsa zaten bunu olumsuz geri dönüşler aldığınız zaman anlayacaksınız.

Bazı aşk büyüleri vardır ki sadece söz ile değil karşı tarafa özel olarak su ya da yemek içerisine eklenebilmektedir. Bu büyüler yapıldıktan sonra o kişi sizden asla ayrılamaz. Sanki kendi vücudu sizin vücudunuz ile bir bütünmüş gibi kalır ve başka yerlere sizsiz gittiği zaman ya da sizden uzaklaştığı zaman hem mutlu hissedemez. Hem de kendi içerisinde sıkıntılar yaşayarak sizi arayıp yanınızda olmasını ister.

Bazı hocalar, “eğer bir vücut nasıl hastalandığı zaman acil bir şekilde hastaneye gidip uzman bir doktora görünüyor ve kısa zamanda iyileşiyorsanız aynı şekilde ilişkiniz bozulduğu zaman uzman medyum hocalara gelerek çarenizi bulabilirsiniz” diye örnekler vererek söylemektedir. Ancak şu da bilinmelidir ki yanlış doktora gidildiği zaman amatör doktorlar başka hastalık teşhisi koyarak farklı ilaçlar vererek sizleri daha da yıpratmaktadır. Bu da aynı şekilde eğer uzman deyip amatör bir hocaya gittiğiniz zaman size faydası olacak yerine aksine daha fazla zararı olur ve olumsuz sonuçlar çıkabilmektedir.

Aşk büyüleri yaparken uzman kişilerden mutlaka yardım almayı unutmamalısınız. Bunun yanı sıra her ne kadar haram denilse de yapılan bu büyülerin yan etkisi olacağını da düşünmelisiniz. Bu dünyada ya da öteki dünyada karşılığı gelecektir. Süleyman hoca, medyum ve metafizik konusunda uzman bir hocadır. Aşk büyüsü ve bu tarz büyülerin uzmanı olduğu gibi birçok yuvayı kurtarmış, birçok sevenleri barıştırmış ve kavuşturmuştur. Konusunda uzman olan hocamız 7 gün 24 saat istediğiniz zaman ulaşarak aşk büyüleri hakkında detaylı bilgiler alabilir, ziyaret ederek istediğiniz kişiye aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Resmi internet sitesi : https://www.medyumnami.com/ .. Telefon : +90 542 475 04 00.. Medyum hocamızı 7/24 arayabilirsiniz .. Bekliyoruz efendim.

Seyyah

MersinSeyyah.Com Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
kızlara güzel sözler-sevgiliyi telefona kaydetme-at isimleri-saxenda-saxenda kullanıcı yorumları