Gezilecek Yerler

Mersin Doktorun Yerine Nasıl Gidilir ?

Mersine yolunuz mu düştü veya Mersinde yaşıyorsunuz bunaldınız ve haftanın yorgunluğunu atmak için bir kaçamak mı yapmak istiyorsunuz ? O zaman neden Mersinin cennet kadar güzel yerlerini ziyaret etmiyorsunuz.  Mersin ilinin Erdemli ilçesine bağlı Limonlu kasabasında yer alan Doktorun Yeri Lamos deresinin kenarında yeşilliklerle bezeli harika ötesi bir piknik alanıdır. Eşinizle, dostunuzla gönül rahatlığı ile gelip pikniğinizi yapabileceğiniz  Doktorun yeri  araç başına 20 TL ücret almaktadır.

Doktorun Yerine Nasıl Gidilir ?

Doktorun yerine nasıl gidilir diyenleri duyar gibiyim fakat doktorun yerine giden toplu taşıma araçları maalesef bulunmamaktadır. Bu sebeple özel aracınızla gitmenizi öneririm. Zaten pikniğe gideceğinizi var sayarak kendi aracınızla gideceğinizi varsasıyorum. Öncelikle Mersin ilinden Limonlu Kasabasına gelmeniz gerekiyor. Limonlu Kasabasında 12 km eski asfalt yolunda gittikten sonra karşınıza tavus kuşu çiftliği çıkacaktır. Çiftliği geçtikten sonra Lamos Deresini göreceksiniz. Biraz ileride Doktorun Yeri tabelasını göreceksiniz.

Doktorun Yeri Yol Tarifi

Önerilen Yazı:  Mersin'e Gelince Mutlaka Yapmanız Gereken Şeyler!
Etiketler

Seyyah

MersinSeyyah.Com Yöneticisi

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Film izle- Cape Town Gezi Rehberi-Astronomi nedir- emin ökten-kamera sistemleri-Teknoloji Haberleri-Düğün - Nişan - Nikah ve Sünnet Davetiyeleri-sedye - Sauna İmalatı-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-papaz büyüsü-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni