MersinYeme-İçme

Mersin’de Balık Denince Akla Gelen: İskele Marin Restaurant

Denizin maviliğinden gelen lezzetin adresi. Deniz manzarası ve kokusu eşliğinde her türlü balık çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Mersin’in elite mekanlarından İskele Marin’de deniz manzarası ve kokusu eşliğinde her türlü balık çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. İskele Marin Restaurant’ta manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız. 220 kişilik kapalı mekan kapasitesi 250 kişilik teras kapasitesi farklı bir menü ile hizmetinizde. Mersin’in en gözde mekanları arasında yer alan İskele Marin’de deniz manzarası ve damak zevkinize uygun lezzetleri eşliğinde davet, iş toplantıları ve tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Herzaman kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunabilmek için gerekli olan tüm ürünlerin özenli seçimi ve bu ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler hanine gelebilmesi için gerekli olan sağlıklı ve hijyenik ortamların hazırlanarak yemeklerin üretilmesini sağlamaktır. İskele Marin, tanımlama yapmakta zorlanacağınız bir mekan. Deniz ürünleri ya da balık severlerin toplandığı bir kulüp mü, ev sahiplerinin konuklarını ağırladığı kendi evleri mi yoksa gurmesel tatlar içeren bir restoran mı? Çünkü, lezzetin ve sıcaklığın bu kadar yoğun yaşandığı ve birbirine karıştığı böyle bir mekana dünyanın başka bir yerinde rastlamak çok zor. Gelin bir kez ziyaret edin ve buna kendiniz karar verin.


Bu işletmenin yetkilisi olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek düzenleme yaptırabilir veya premium tanıtım paketlerinden faydalanabilirsiniz.İletişim  sayfasından veya  0850 303 57 33 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Önerilen Yazı:  Tantuni'de Son Nokta: Mantarın da Tantunisini Yaptılar!
Etiketler

Seyyah

MersinSeyyah.Com Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
kızlara güzel sözler-sevgiliyi telefona kaydetme-at isimleri-saxenda-saxenda kullanıcı yorumları