Mersin

Mersin Taşucu Otelleri ve Otel Fiyatları

Taşucu Otelleri ve Taşucu Otel Fiyatları hakkında kafanızdaki sorulara cevap vereceğini umduğumuz bir yazı kaleme aldık. Umarım işinize yarar.

Taşucu Otelleri

Taşucu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Burayı ziyaret eden turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü burada her bütçeye uygun konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı popüler mekanlar önereceğiz. Şöyle ki;

Taşucu Otel Fiyatları

1-Taşucu Zeus Otel:

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Silifke’nin sahil şeridinde yer alan bu otel konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Harika manzaralara sahip bu otelde her yıl çok sayıda kişi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-570 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Marina Otel Taşucu:

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda yer alır. Otel bünyesinde deniz manzaralı bir teras bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Önerilen Yazı:  Mersin'e Özgü Muhteşem Lezzet Tantuni Nasıl Yapılır?

3-Lotus Boutique Hotel:

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı olanak sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-560 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-İskele Otel Taşucu:

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Ev konforunda harika bir konaklama yeri seçmek için burada konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Olba Otel Taşucu:

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Tukan Apart Otel:

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinde bulunur. Bu otelde ev rahatlığında bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Önerilen Yazı:  Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüleri Nasıl Tutar?
Etiketler

Seyyah

MersinSeyyah.Com Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
kızlara güzel sözler-sevgiliyi telefona kaydetme-
blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi blog sitesi