SSS

mersinseyyah.com ' da nasıl reklam verebilirim ?
Mersin Seyyah’ın reklamınızı yapmasını istiyorsanız, ilk olarak  iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Doldurduğunuz form aracılığıyla size en kısa sürede dönüş yapılacaktır ve yaptırmak istediğiniz tanıtımın detayları görüşülüp çalışmaya başlanır. Beklemek istemiyorsanız bize 0850 303 57 33 nolu telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
mersinseyyah.com'a reklam vermek bana fayda sağlayacak mı ?
Mersin Seyyah aylık yüksek ziyaretçi sayısı ve gelişmiş seo çalışması ile reklam verdiğiniz kategorilerde google aramalarında üst sıralarda yer alarak tanıtım yazınızın üst sıralarda yer almasını sağlar, böylece işletmeniz müşteri sayısını arttırır ve marka bilinirliği kazanmış olursunuz.
reklam şekli nasıl olacak ?
Reklamınızı şu şekilde yayınlıyoruz. Öncelikle sitemize üye olarak mekanınız ile ilgili detaylı bilgiyi ve resimlerini bize iletiyorsunuz. İlettiğiniz bilgiler doğrultusunda mekanınız ile ilgili detaylı tanıtım yazısı / makale hazırlıyoruz, bu makale minimum 300 kelimeden oluşuyor. Daha sonra ilgili kategorisinde yazı yayına alınıyor.
makale içerisinde neler olacak ?
Makale içerisinde işletmeniz ile  ilgili iletişim bilgileri yer alacak telefon/mail/fax/adres/sosyal medya hesapları vb. gibi kullandığınız bütün iletişim bilgileri yer alacak. Ayrıca işletmenizin resimlerinden oluşan bir galeri ve detaylı tanıtım yazısı yer alacak.
ödemeyi nasıl yapacağım ?
Ödemeyi banka hesaplarımız aracılığı ile eft/havale şeklinde almaktayız.
reklam yaptırmaktan vazgeçersem ne olur ?
Tanıtım yazılarınız mersinseyyah.com’da sınırsız olarak yayınlanmaktadır.  Yazılarınız anasayfada 1 hafta kadar kalacak olup ilerleyen süreçlerde arka sayfalara gerileyecektir. Fakat google’dan gelen ziyaretçiler sayesinde yazılarınız okunmaya devam edecektir. Reklam ücreti bir defaya mahsus alınacak olup reklam yayınlandıktan sonra para iadesi yapılmayacaktır.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
kızlara güzel sözler-sevgiliyi telefona kaydetme-at isimleri-saxenda-saxenda kullanıcı yorumları